Marek Balicki o patologiach w służbie zdrowia

6
- Dziecko umarło, bo lekarz potraktował je jak paczkę do nadania - mówiła nam matka 3,5-letniego zmarłego Jasia. - Lekarze nie mają interesu, by coś zmieniać. I dziś tylko pacjenci mogą
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 6 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.