kto placi za nieubezpieczonego ktory podpisuje oswiadczenie?
27
czytajcie:
"Wizyta bez ubezpieczenia
Nadrzędna kategoria: Najczęściej Zadawane Pytania
Opublikowano: poniedziałek, 06, maj 2013 12:03
Email: Natalia
Subject: leczenie
Message: jestem osoba nie pracujacą jescze niedawno uczyłam sie w szkole policealnej. wczesniej bylam ubezpieczona u mamy na rencie ale ostatnio bylam u lekarza i okazało się ze nie mam ubezpieczenia i podpisałam oswiadczenie w przechodni ze posiadam ubezpieczenie zdrowotne. po wizycie w ZUS okazało sie ze juz nie
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 27 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.