Pacjenci są agresywni, ratownicy idą na kurs samoobrony
11
Pół roku więzienia dostał we wtorek pacjent za pobicie pracownicy Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego i wyzwiska pod adresem
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 11 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.