Pacjenci: Rządowi już dziękujemy. Wolimy leczyć się sami
0
Ministerstwo Zdrowia zamierza przekonywać Polaków, że nadszedł koniec w pełni bezpłatnej służby zdrowia. I rozpoczęło debatę związaną z usta
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.