B. rektor Śląskiej Akademii Medycznej skazany za niegospodarność
2
Były rektor Śląskiej Akademii Medycznej prof. Tadeusz Wilczok jest winny niegospodarności na szkodę tej uczelni - u
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 2 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.