Warszawa: szpital z pierwszym w Polsce urządzeniem NanoKnife

0
W poniedziałek (27 maja) został uroczyście otwarty w Warszawie Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o., działający w zrewitalizowanym obiekcie d
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.