Szpital w Augustowie wydzierżawiony

2
Spółka z Sosnowca - Centrum Dializa - wygrała przetarg na dzierżawę szpitala w Augustowie. Władze powiatu nie były zainteresowane propozycją dy
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 2 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.