NRL: powinien powstać system rejestracji zdarzeń niepożądanych

0
Na spotkaniu w Ministerstwie Zdrowia w dniu 5 czerwca br. Prezes NRL Maciej Hamankiewicz przekazał Ministrowi Zdrowia Bartoszowi Arłukowiczowi trzy pisma. W związku z nagłaśnianymi ostatnio przypadkami zdarzeń, których następstwem była śmierć pacjentów i próbami utożsamiania
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.