Kliniki nie wiedzą, kogo przyjmować do in vitro

0
Ministerstwo Zdrowia wybrało już 23 kliniki, w których będzie można bezpłatnie leczyć niepłodność metodą in vitro. A zgodnie z zapowiedziami resortu pacjenci mogą się zapisywać od 1 lipca. Kłopot
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.