NSA: lekarz musi zapłacić podatek od bonu podarunkowego 12 czerwca 20130Lekarze muszą zapłacić podatek dochodowy od otrzymanego bonu podarunkowego - orzekł we wtorek Naczelny Sąd AdministracyjnTreść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.Dostęp do treści serwisu tylko dla zalogowanych lekarzyZarejestruj się za darmo, aby uzyskać pełny dostęp do treści medycznych, dyskusji i społeczności specjalistówZaloguj sięZarejestruj sięDołącz do społeczności ponad 50,000 lekarzy