Lekarze łąmią prawo - czy winny jest resor zdrowia?

7
- Przepisy regulujące stwierdzanie zgonu przez lekarzy są w Polsce niespójne. Czy resort zdrowia nie potrafi stworzyć regulacji, które nie będą udręką d
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 7 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.