Bez reformy system zgnije
1
Podstawowym problemem jest fikcja, pewna hipokryzja w powszechnej dostępności do leczenia. Nikt pacjentom nie tłumaczy tego, że niektóre formy leczenia, procedury czy leki teoretycznie są w koszyku świadczeń gwarantowanych, a praktycznie nie ma do nich dostępu, ponieważ zakres kontraktowania NFZ jest bardzo mały i w związku z tym co chwila wyczerpują się limity i powstają kolejki. Czyli żyjemy w takim świecie z
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 1 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.