Pijany stomatolog: Zdrowa "jedynka" wylądowała w koszu

6
Pijany dentysta tak wyszlifował "jedynki", że jeden z zębów wylądował w koszu. Zdenerwowany pacjent nabrał podejrzeń i uciekł z fotela. Do komendy w Radomsku w woj. łódzkim zgłosił się mężczyzna. Prz
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 6 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.