Posłanka PiS rezygnuje z leczenia onkologicznego. "Bo pacjenci też czekają"

1
Posłanka PiS Jolanta Szczypińska zrezygnowała z terapii onkologicznej. Jak wyjaśniła, zdecydowała się na
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 1 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.