Osobiście do lekarza - nawet po receptę. Lekarze rodzinni: to absurd

69
"NFZ zdecydował, że po recepty pacjent musi zgłosić się osobiście" - plakaty i ulotki o takiej treści są w większości gabinetów rodzinnych. To ef
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 69 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.