Wiceminister zdrowia o dramatycznej decyzji posłanki Szczypińskiej: powinna korzystać z pomocy
6
Wiceminister zdrowia uważa, że jeśli ktoś potrzebuje pomocy, powinien z niej korzystać. Tak Sławomir Neumann skomentował deklarację posłanki PiS Jolanty Szczypińskiej, że rezygnuje z leczenia onkologicznego, gdyż chce
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 6 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.