Pacjent zmarł w przychodni. Bo kolejka była za długa?
57
80-letni pacjent zmarł w przychodni lekarskiej w Warszawie. Oczekujący w ogonku mówią, że mogło go zdenerwować długie czekanie po numerek.
Wczoraj tuż po
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 57 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.