Można płacić za zdrowie
3
Od stycznia przyszłego roku publiczne szpitale i przychodnie mogłyby nas leczyć także odpłatnie.
Pacjentów ubezpieczonych nie wolno leczyć odpłatnie nawet wtedy, gdy - chcąc skrócić kolejkę - chcieliby za leczenie zapłacić. Tymc
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 3 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.