Szpitale skarżą się na ministra zdrowia do premiera

0
Ponad sto szpitali podpisało się pod złożoną do premiera skargą na ministra zdrowia. Powód to odmowa interwencji ministra ws. niekorzy
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.