Słowacja: lekarze będą zarabiać 2,4 tys. euro
32
Słowacki parlament zaaprobował postulaty lekarzy dotyczące podwyżki wynagrodzeń. Od 2015 r. ich zarobki będą stanowiły 3-krotność średniej krajowej pensji, która np. w zeszłym roku wyniosła 805 euro.
Słowaccy lekarze zostali – jak określają to media - zainspirowani przez swoich kolegów z Czech, którzy w 2011 r. masowo zaczęli zwalniać się z przychodni i szpitali. W efekcie w mini
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 32 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.