Zmarła w szpitalu po porodzie. Lekarze ocenią lekarzy
12
W listopadzie w największym szpitalu w Lublinie zmarła młoda kobieta. Siłami natury urodziła synka, choć miała cukrzycę i można było zrobić jej cesarskie cięci
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 12 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.