Lekarz zaproponował choremu pacjentowi przejazd do innego szpitala SKM-ką
24
Do szpitala w Wejherowie zgłosił się z pacjent z 40-stopniową gorączką. Zdiagnozowano u niego uszkodzone nerki, wątrobę i śledz
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 24 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.