Lekarze popełnili błąd, ale winnych nie ma...12 lipca 20130Chirurgia onkologicznaSądeczanka Maria Filip walczy o odszkodowanie w wysokości pół miliona zł i rentę tysiąca zł od Szpitala Specjalistycznego im. J. ŚniadeckTreść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.Dostęp do treści serwisu tylko dla zalogowanych lekarzyZarejestruj się za darmo, aby uzyskać pełny dostęp do treści medycznych, dyskusji i społeczności specjalistówZaloguj sięZarejestruj sięDołącz do społeczności ponad 50,000 lekarzy