"Szpitalne bagno". Lekarze z Gorzowa przerwali milczenie

2
- W tym szpitalu jest takie bagno, że szkoda gadać - mówi "Gazecie" dr Magdalena Makulska-Mielczarek, kolejna
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 2 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.