Nowy Sącz: kto zapłaci z kieszeni albo etatem za ratowanie szpitala

0
Nigdy lekarzom nie było tak dobrze w sądeckim szpitalu jak za pańskich rządów. A i personel średni też swoje wywalczył. - No właśnie, dostał w ubiegłym roku po 200 zł podwyżki
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.