Rzeszów: w oczekiwaniu na okulistę
13
- Z powodu silnego bólu oka zgłosiłem się do szpitala na ul. Szopena w Rzeszowie, gdzie działa całodobowy oddział okulistyczny. Zbliżał się wieczór i w przychodniach okuliści już nie przyjmowali, Liczyłem na pomoc w "Szopenie”,
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 13 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.