ŚUM planuje budowę drugiego centrum symulacji medycznej 19 lipca 20130Centrum symulacji medycznej, z fantomami ułatwiającymi naukę m.in. studentom stomatologii, planuje wybudować Śląski UniwerTreść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.Dostęp do treści serwisu tylko dla zalogowanych lekarzyZarejestruj się za darmo, aby uzyskać pełny dostęp do treści medycznych, dyskusji i społeczności specjalistówZaloguj sięZarejestruj sięDołącz do społeczności ponad 50,000 lekarzy