„Uczciwie porozmawiajmy o nas samych” - Arłukowicz zaprasza lekarzy do dyskusji o etyce
20
– Oprócz ważnych zmian systemu musimy rozmawiać o etyce. Dlatego powołałem, pierwszy raz od 20 lat, Komisję Etyki Lekarskiej. Nie rzucam w ten sposób na
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 20 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.