Prof. Jędrzejczak o „Narodowym Instytucie Onkologii i Hematologii”
3
Jako najnowszy pomysł organizacyjny w onkologii ma powstać „Narodowy Instytut Onkologii i Hematologii”. Idea nie jest nowa. Idea połączenia Centrum Onkologii i Instytutu Hematologii i Transfuzjologii była przed kilku laty proponowana w
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 3 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.