Nowy Targ: lekarze odchodzą z pracy - bezrobotnym pensję wypłaci OZZL

29
Wszyscy lekarze z oddziałów wewnętrznego i internistyczno-kardiologicznego Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła I
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 29 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.