Rzeszów: lekarze odmawiali zlecenia badania RTG - dziecko miało złamaną rękę

15
Do ambulatorium chirurgicznego w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie trafił 1,5-roczny chłopiec z kontuzją ręki. Matka mus
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 15 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.