"in vitro drogie i nieetyczne" - Pawłowicz pyta Arłukowicza o metody leczenia niepłodności

43
"Czy pan minister promuje i wspiera finansowo naprotechnologię - metodę etyczną, skuteczną i kilkukrotnie tańszą niż in vitro" - pyta szefa resortu zdrowia Bartosza Arłukowicza poseł PiS Krystyna Pawłowicz. Poseł PiS podkreśla, że in vitro nie jest metodą leczenia bezpłod
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 43 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.