Rezydenci po zakończeniu stażu bez szans na etat w szpitalach?1 sierpnia 20130Choć lekarzy brakuje niemal w każdym lubuskim szpitalu, to absolwenci medycyny boją się, że trafią na bezroTreść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.Dostęp do treści serwisu tylko dla zalogowanych lekarzyZarejestruj się za darmo, aby uzyskać pełny dostęp do treści medycznych, dyskusji i społeczności specjalistówZaloguj sięZarejestruj sięDołącz do społeczności ponad 50,000 lekarzy