Rezydenci po zakończeniu stażu bez szans na etat w szpitalach?

0
Choć lekarzy brakuje niemal w każdym lubuskim szpitalu, to absolwenci medycyny boją się, że trafią na bezro
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.