Jedyna w Świętokrzyskiem geriatria wznowiła pracę

0
Jedyny w regionie świętokrzyskim oddział geriatryczny w szpitalu w Busku-Zdroju w czwartek wznowił pracę. Działalność oddziału została zawieszona w
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.