Szpital w Pszczynie ponownie pod lupą NFZ: operator oszczędza, pacjenci w niebezpieczeństwie?

4
Personel NZOZ Szpitala w Pszczynie, placówki dzierżawionej od powiatu pszczyńskiego przez spółkę Centrum Dializa, alarmuje, że oszczędności czynione w lecznicy przez operatora zagrażają bezpi
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 4 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.