Kielce: Podpisano umowę na budowę nowej siedziby szpitala dziecięcego

0
W czwartek podpisano umowę na budowę nowej siedziby szpitala dziecięcego w Kielcach; koszt inwestycji
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.