Szpitale psychiatryczne zrywają "z rozpaczy" kontrakty z NFZ
0
Już 8 placówek psychiatrycznych na Dolnym Śląsku zerwało tegoroczny kontrakt z NFZ. Chcą podwyższenia stawki wynoszącej 180 zł
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.