Pensje dyrektorów szpitali wyższe niż zarobki ministrów

0
Dyrektorzy szpitali w Małopolsce na ogół mają się lepiej niż kierowane przez nich placówki. Taki wniosek nasuwa się po analizie ich oświadczeń majątkowych za 2012 r. Anna Prokop-Staszecka, dyrektorka szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie zarobiła w ub. r. 226 tys. zł (
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.