Marek Balicki o "nieludzkim" zakazie stosowania medycznej marihuany

0
- Polityka narkotykowa przynosi szkody. Jedną z nich jest narkofobia - przekonywał w Radiu TOK FM Marek Balicki, były minister zdrowia. I tłumaczył, że państwo powinn
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.