Zintegrowany Informator Pacjenta - radar do wykrywania nadużyć w placówkach medycznych
4
Od 1 lipca, kiedy ruszył Zintegrowany Informator Pacjenta (ZIP), do małopolskiego oddziału NFZ wpłynęły 3 zgłoszenia o nadużyciach, jakich miały dopuścić się placówki
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 4 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.