Lekarze: odchodzimy. Dyrektor szpitala: ależ proszę bardzo!
155
15 lekarzy z oddziału internistycznego w szpitalu w Nowym Targu złożyło wypowiedzenia z pracy, oddział miał przestać istni
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 155 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.