KGHM nie wyklucza przejęcia szpitala w Lubinie. Powstanie miedziowy holding medyczny?

0
W połowie lipca media informowały, że jedna z największych i najbogatszych spółek w kraju KGHM Polska Miedź S.A. "wchodzi w medycynę". Regionalne Centrum Zdrowia
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.