Śląskie: dwuletnie dziecko w szpitalu po zjedzeniu amfetaminy

1
Dwuletnia dziewczynka z Zabrza trafiła do szpitala po zjedzeniu amfetaminy. Narkotyk zostawił w pokoju partner matki dzie
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 1 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.