Służba zdrowia: e-rewolucja odwołana

46
Wprowadzając elektroniczną dokumentację medyczną, rząd chciał wyprzedzić epokę. Teraz się z tego wycofuje. Zgodnie z ustawą o systemie informacji w ochronie zdrowia szpitale i przychodnie powinny już za rok być w pełni zinformatyzowane. Od 1 sierpnia 2014 r. lecznice muszą prowadzić dokumentację medyczną w formie elektronicznej. Szpitale 
jeszcze niegotowe Jak dowiedziała się „Rz", Ministerstwo Zdrowia zamierza odsunąć jednak ten obowiązek w czasie. – Data 1 sierpnia 2014 r. jest niewykonalna. Pracujemy właśnie nad zmianą przepisów ustawy o systemie informacji – informuje Sławomir Neumann, wiceminister zdrowia. Zaznacza jednak, że resort nie deklaruje jeszcze, kiedy lecznice będą
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 46 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.