Lekarze i pielęgniarki boją się grypy, ale się nie szczepią. Są przekonani, że ich to nie dotyczy
18
Lekarze i pielęgniarki obawiają się skutków grypy, szczególnie wśród swoich bliskich. Mimo tego niechętnie podchodzą do szczepień - wynika z raportu "Szczepienia
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 18 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.