OZZL zaprasza lekarzy do udziału w manifestacji
7
Zarząd Krajowy OZZL zaprosił wszystkich lekarzy do wzięcia udziału w manifestacji - proteście przed siedzibą Ministerstwa Zdrowia w środę 11 września 2013 rok
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 7 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.