Prezes NFZ-etu: Pieniądze z niższych wycen zostaną w kardiologii

1
"Wszyscy wiemy, że mamy bardzo dobrze rozwiniętą kardiologię, ale też wszyscy wiemy, że świetnie za nią płacimy" - tak szefowa Narodowego Funduszu Zdrowia Agnieszka Pachciarz odpiera zarzuty kardiologów, któ
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 1 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.