Szpitale pytają: nadchodzące miesiące tylko dla nagłych przypadków?
1
Szpitale wstrzymują planowe przyjęcie, bo kończą się im kontrakty. Z braku pieniędzy przyjmują tylko przypadki zagrażające życiu, gdyż jest szansa, że za nie NFZ zapłaci do
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 1 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.