Konsylium24

Problemy kliniczne

Wszystkie posty

Posty z wybranej specjalizacji

Posty według kodów ICD-10

clinical_specialization

Porady codzienne

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

Wszystkie postyarrow
Streszczenie
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Najnowsze posty i komentarze
Post Added Date
Data dodania komentarza
Tytuł posta
Liczba komentarzy
Opracowanie na podstawie: Surviving Sepsis Campaign: International guidelines for management of severe sepsis and sep...

2

comments_icon
Zasady postępowania w nowotworach jelita grubego: rakach okrężnicy i odbytnicy, rakach kanału i brzegu odbytu, rakach...

1

comments_icon
Rekomendacje odnośnie poronień nawracających, poronień sporadycznych i postępowaniu w ciąży po IVF. http://www.gpsk....

1

comments_icon
Wybrane informacje z pełnej wersji wytycznych. Opracowane na podstawie: European guidelines on cardiovascular disease...

1

comments_icon
Świetne dwa teksty w najnowszym Archives of Internal Medicine:Na łamach Archives of Internal Medicine ukazała się nie...

13

comments_icon
Pisząc swój post Kara śmierci tak ,czy nie?nie sądziłam ,że wywoła tak burzliwą dyskusję.Dlatego pytam: Czy aborcja...

119

comments_icon
Pewien pan (technik protetyk) uprawia nielegalnie zawód dentysty. Wykonuje wszelkie uzupełnienia protetyczne, leczy z...

10

comments_icon
Jakie stawki wam proponują na następny rok i ile macie teraz. Chodzi o dyżury w ramach nocnej ambulatoryjnej pomocy l...

36

comments_icon
Kochani,  wkopałem się w 48 ciągłego dyżuru, najpierw oddział wewnętrzny, a teraz Izba Przyjęć. Te pierwsze 24 godzin...

73

comments_icon
Czy  Wy macie tak samo jak ja ? Chodzi o rodzaj pacjentów  trafiających do gabinetu. Około połowy pacjentów w praktyc...

34

comments_icon